Beihai park a Bílá pagoda I.

1. října 2012 v 20:08 | Syd |  Čína

Beihai park a Bílá pagoda, Peking, 11.10.2010 - část I.BEIHAI PARK A BÍLÁ PAGODA

Park Beihai (Pej-chaj) byl veřejnosti otevřen veřejnosti v roce 1925, když předtím po více než tisíc let sloužil jako císařská zahrada. Charakterizují jej uměle navršené pahorky, pavilony a chrámy. Park obdržel název podle rozlehlého jezera Beihai.
Uprostřed vodní plochy se vynořuje Nefritový ostrov, zrozený údajně ze zeminy vytěžené při založení jezera. Na něm se vyjímá 118m vysoká Bílá pagoda. Jedná se o stúpu v tibetském stylu, vztyčenou na počest návštěvy pátého dalajlamy v roce 1651.


(Průvodce Čína, Ikar, 2008)
© Zdeňka Mašková
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KIRAJift KIRAJift | E-mail | Web | 2. července 2018 v 17:42 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Similar situation leads to worsening feeding and the breath baby, formed hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special exercises so that fluid does not stay tissues. If the woman is resting, then under the feet better put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Do not long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/how-to-reduce-swelling-during-pregnancy-fast-and-easy>how to reduce swelling while pregnant</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama